İş Sağlığı Hizmetleri

İstanbullu OSGB olarak tecrübeli hekimlerimiz ve sağlık personelimizle İstanbul ve çevre illerinde profesyonel iş sağlığı hizmeti verebilmekteyiz.

İş Güvenliği Hizmetleri

İstanbullu OSGB olarak tecrübeli iş güvenliği uzmanlarımızla İstanbul ve çevre illerinde profesyonel iş güvenliği hizmeti verebilmekteyiz

Risk Değerlendirme Raporu Hazırlama

İstanbullu OSGB olarak tecrübeli iş güvenliği uzmanlarımızla İstanbul ve çevre illerinde profesyonel Risk Analizi Raporu hazırlama hizmeti vermekteyiz.

Acil Durum Planı Hazırlama

İstanbullu OSGB olarak tecrübeli iş güvenliği uzmanlarımızla İstanbul ve çevre illerinde profesyonel Acil Durum Planı hazırlama hizmeti vermekteyiz.

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri

İstanbul’da Tehlikeli Madde Güvenlik danışmanı olarak hizmet vermekteyiz. Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı, ülkemizde ilk olarak Avrupa Birliği Uyum Yasaları çerçevesinde gündeme gelmiştir.

İşyeri Hekimliği Hizmeti

İş güvenliği hizmeti verdiğimiz firmalara İşyeri Hekimliği hizmeti de vermekteyiz. İş güvenliği hizmetini bizden almasanız bile işyeri hekimliği hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Acil Durum Planı Hazırlama

İstanbul OSGB olarak tecrübeli iş güvenliği uzmanlarımızla Afyon ve çevre illerinde profesyonel Acil Durum Planı hazırlama hizmeti vermekteyiz.

Büyük Kaza Önleme Raporu

İŞVERENLER;  tehlikeli maddeler bulundurulan kuruluşlarında büyük endüstriyel kazaların önlenmesi ve muhtemel kazaların insanlara ve çevreye olan zararlarının en aza indirilmesi amacıyla, yüksek seviyede, etkili ve sürekli korumayı sağlamak için BÜYÜK KAZA ÖNLEME POLİTİKA BELGESİNİ hazırlar ve belirtilen politikayı uygular.

Ölçüm Hizmetleri

İstanbul OSGB olarak tecrübeli personelimizle  İstanbul ve çevre illerinde profesyonel ölçüm ve periyodik kontrol hizmeti vermekteyiz. Türkak Akreditasyonlu olarak ortam ölçümleri yapıyoruz.